YOKOHAMA-OTR CZ

YOKOHAMA EM/OTR – pneumatiky nejvyšší úrovně pro náročné podmínky i specifická užití

PNEUREVUE

Strategická iniciativa a střednědobý plán řízení společnosti YOKOHAMA RUBBER Co., Ltd. s názvem YOKOHAMA TRANSFORMATION 2023 (YX2023) vstoupila do další fáze. V České republice byla úspěšně dokončena akvizice TWS (nově označena YOKOHAMA TWS) jako součást rozšíření globálního rozvoje v oblasti mimosilničních pneumatik. Prémiový segment reprezentuje na území ČR a SR společnost YOKOHAMA – OTR CZECH, člen globální skupiny YOKOHAMA – OHT.

YOKOHAMA – OTR CZECH poskytuje ucelenou nabídku prémiových produktů YOKOHAMA v segmentu EM/OTR pneumatik splňující nejvyšší standardy výkonu, kvality a bezpečnosti konečným uživatelům a provozovatelům stavební techniky, kteří značku YOKOHAMA znají z OE výbavy všech renomovaných výrobců stavební a industriální kolové techniky. Komplexní nabídka zahrnuje také EM/OTR pneumatiky do extrémně těžkých provozních podmínek, primárně tam, kde je jasně prokazatelné zhodnocení prémiového produktu tohoto segmentu nepopiratelné a jednoznačné.

Podpora značky YOKOHAMA a prodejní servis společnost YOKOHAMA – OTR CZECH zahrnuje síť prodejců a autorizovaných servisních míst v ČR a SR, kde je samozřejmostí odborné poradenství pro všechny uživatele EM/OTR pneumatik YOKOHAMA. Dodržování servisních standardů YOKOHAMA pro montáže a péči o EM/OTR pneumatiky YOKOHAMA je důležitým parametrem, které konečným uživatelům zhodnocují jejich investice do kvalitních pneumatik. Kvalita a výkon prémiových EM/OTR pneumatik značky YOKOHAMA je odrazem důrazu na výzkum a neustálý proces vývoje, kde je mateřská společnost YOKOHAMA RUBBER Co., Ltd. synonymem pro kontinuální investice do této oblasti, což jí umožňuje vytvářet EM/OTR pneumatiky s pokročilými technologiemi a inovovanými materiály ke zvyšování užitné hodnoty produktů při snižování environmentálního dopadu.

V České republice a na Slovensku si značka YOKOHAMA získává stále větší popularitu mezi uživateli, kteří hledají vysoce výkonné EM/OTR pneumatiky pro stavební, těžební a průmyslovou techniku. Historie značky a související služby YOKOHAMA – OTR CZECH potvrzují přední pozici značky YOKOHAMA na trhu jako spolehlivého a inovativního partnera pro všechny uživatele EM/OTR pneumatik.

Zdroj: Martin Řehoř Phd., Vladimír Grim | YOKOHAMA – OTR CZECH

Vyšlo: Pneurevue 2023/2

Pneurevue