CZ

EN

About Us

YOKOHAMA is the only manufacturer in the world that custom-builds tyres to meet the most demanding needs of  individual businesses  operating in the harshest of environments.  Industrial, heavy loads, tight vehicle manoeuvres, mining, YOKOHAMA has the expertise in all.

 

YOKOHAMA has built its advanced technological capabilities over the years. Our off-the-road tyres are high quality products manufactured in integrated production facilities with rigid quality control.

 

Full advantage of these off-the-road tyres can be gained by following the guidelines provided by YOKOHAMA. Please contact your YOKOHAMA specialist for further information, details and advice.

official dealer

Pneumatiky YOKOHAMA - pro průmysl a stavební stroje znamenají odolnost a výkon

Divize průmyslových pneu YOKOHAMA – OTR CZECH je autorizovaným výhradním zastoupením a importérem EM/OTR pneumatik značky YOKOHAMA pro Českou republiku a je organizační složkou YOKOHAMA Austria GmbH. Pro český trh to znamená možnost aplikovat prémiovou kvalitu za přijatelnou cenu.

 

 

Dobré know-how a zkušenost

Vstup značky YOKOHAMA v segmentu EM/OTR pneumatik na český trh byl připravován precizně a dopředu. Nejčastěji používané pneumatiky byly podrobeny v nekomerční i komerční sféře střednědobým náročným provozním testům na území České republiky. Testování potvrdilo vysokou jakost a užitnou hodnotu pneumatik Yokohama, stejně tak jak jsou definovány výrobním závodem The Yokohama Rubber Co., Ltd. Pneumatiky Yokohama mají dlouhodobou tradici a vyznačují se vysokou úrovní technologie výroby a samozřejmě kvalitou. Snoubí se zde japonská preciznost i vysoká technologická úroveň. Yokohama Rubber Co., Ltd. je celosvětově působící (nejen) gumárenský koncern, který prostřednictvím YOKOHAMA – OTR CZECH rozšiřuje možnosti firem provozujících stavební a těžební techniku v České republice aplikovat EM/OTR pneumatiky prémiové značky od světového výrobce na svou kolovou techniku.

 

Komplexní služby

Zákazníkům v ČR zajišťuje divize YOKOHAMA – OTR CZECH nejen realizace dodávek EM/OTR pneumatik, ale samozřejmě také komplexní servis spojený s technickými úkony, užíváním, aplikací, poradenskou činností a servisem pneumatik na stavebních a průmyslových strojích. Servisní zázemí YOKOHAMA – OTR CZECH čerpá z více než patnáctileté zkušenosti v segmentu prodeje, montáže a servisu EM/OTR pneumatik. Produktové řady prémiových pneumatik YOKOHAMA EM/OTR jsou se svou ucelenou nabídkou cíleny na provozovatele stavební, lomové a průmyslové techniky a jsou tak ideální volbou pneumatik určených na kolovou techniku v těchto oblastech.